Przepiękna przygoda i spełnienie marzeń zawodowych. W 2024 miałem zaszczyt prowadzić jako gospodarz Pytanie na Śniadanie w TVP 2 z Katarzyną Pakosińską.
To był wielki zaszczyt! Zostałem wybrany jako reprezentant TVP do prowadzenia Gali Gwiazd Dobroczynności. To jedyne wydarzenie z prowadzącymi z 3 różnych stacji. Na scenie towarzyszyli mi: Karolina Golon z Polsatu i Bartek Jędrzejak z TVN.
Ogromna scena, kilkanaście tysięcy ludzi na żywo pod sceną, topowi artyści - trasa Lata z Radiem i Telewizją Polską. W 2024 prowadziłem wspaniałe koncerty w Elblągu i Tarnowie.
Uwielbiam prowadzić wydarzenia jako konferansjer w takich miejscach jak Opera Krakowska. Z moją wieloletnią telewizyjną partnerką Anną Hebdą stworzyliśmy duet prowadząc galę Izby Inżynierów Budownictwa oraz koncert legendarnej grupy Skaldowie.
Na ten event nie mogłem się doczekać. Inauguracje sezonu rowerowego w Nowej Hucie. Nie dość, że prowadziłem to wydarzenie jako zabawiony kolarz, miłośnik tras Vero Huta, to jeszcze w duecie z Adamem Grzanką, z którym prowadziłem program Hello Kraków i do dziś regularnie prowadzę QuizTime.
Jako przedstawiciel Pytania na Śniadanie z Dominiką Matuszak prowadziłem licytację udziału w programie śniadaniowym TVP2. Piękne przeżycie, Fundacja Musi Być Dobrze zebrała mnóstwo pieniędzy na wakacje dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych.
Wydarzenie online. Kilka dni prezentacji oraz tematycznych paneli dyskusyjnych.
Takie rzeczy tylko w Hotelu Rezydencja. Polskie, lokalne marki, rozmowy o modzie i trendach przeplatały się z pokazami mody w pięknym hotelowym ogrodzie...
Ambitne kino plenerowe w klimatycznych miejscach w całej Polsce. Animacje, filmy krótkometrażowe, dokumenty i fabuły a do tego romowy z gwiazdami polskiego kina... Same miłe wspomnienia. Cykl imprez plenerowych dla Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.
Jak gotować to tylko z najlepszymi. Damian Kordas nie tylko świetnie odnajduje się w kuchni, ale można z nim też ciekawie - dosłownie - godzinami rozmawiać...
Czasem trzeba się odpowiednio przebrać i wjechać na scenę autobusem. Dla mnie - żaden problem... Tym razem zabrałem gości w podróż zabytkowym autobusem w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie...
Po raz kolejny miałem zaszczyt poprowadzić to wydarzenie... W Muzeum Lotnictwa Polskiego odbyły się nie tylko ciekawe rozmowy i prezentacje o nauce, ale też widowiskowe pokazy...
Zaczęło się oficjalnie - przemówieniami, podziękowaniami, prezentacją i symbolicznym przecięciem wstęgi. Wieczorem po prezentacji nowego obiektu odbył się bankiet z muzyką na żywo.
Jako konferansjer zapowiadałem oficjalne przemówienia, występy artystów, wspólne kolędowanie a na koniec "Światełko do nieba”.
Prowadziłem wspólne gotowanie na żywo z Kingą Paruzel i Darią Ładochą. Było pysznie.
Rybnik - Focus Park. W towarzystwie Ani Guzik prowadziłem pokazy mody i dyskusję o najnowszych trendach.
Nowy Sącz. Salon Toyota - Kobos. Prezentacja dla elitarnej publiczności najnowszego modelu Toyoty C-HR.
Ola i Mohamed. Polsko-tunezyjskie wesele i goście z całego świata. Eleganckie wnętrze Hotelu Starego w Krakowie i ceremonia dłoni, którą prowadziłem - z moją uroczą żoną - w kilku językach.
Wspaniały koncert na zlecenie Pilotów w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie.
Stadion Narodowy w Warszawie, konferencja zorganizowana z wielkim rozmachem przez Vivre Event Marketing. Gościem specjalnym był Krzysztof Hołowczyc.
Piloci, RMF FM, Tomek Comrzyński - po prostu: dobra zabawa. Jedna z wielu akcji dla tej rozgłośni, którą prowadziłem nie tylko w takim stroju.
Hotel Arłamów. Gala Jubileuszowa firmy Gamabik. Całość idealnie zorganizowana przez Agencję Vivre Event Marketing.
We Wrocławiu firma HP organizowała udaną próbę pobicia rekordu Guinessa w długości historii ze zdjęć. Prowadziłem to wydarzenie w towarzystwie Filipa Chajzera oraz Rezigiusza.
Jeden z ciekawszych festiwali, które miałem przyjemność prowadzić. Wawel, zespoły taneczne z całego świata i niesamowita atmosfera kultury dawnej. Ale mam fajną pracę...
Hotel Gołębiewski - Wisła. Uroczysta gala, którą uświetnił spektakularny występ Delfiny i Bartka.
Kolejne spotkanie z poezją Pawła Kękusia, tym razem na Uniwersytecie Pedagogicznym.
Cykliczna impreza organizowana przez Vivre dla Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie.
Piwnica pod Baranami. Koncert Uśmiechem, Słowem, Gestem - dla Małopolskiego Hospicjum dla dzieci w Krakowie.
38. Biesiada Teatralna w Horyńcu-Zdroju. 3 dni scenicznej uczty. Spektakl w mojej reżyserii z wyróżnieniem.
Zobacz relacjęMoja relacja z poznańskiego stadionu dla Między Ziemią a Niebem TVP 1.
Odcinek
Cluster World Congress w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Jako konferansjer i prezenter studia online jednocześnie.
Kilka lat pracy w Teatrze Lalkowym nauczyło mnie jak zainteresować dzieci ciekawymi, kreatywnymi zadaniami. Dzieci zawsze szczerze oceniają, czy ktoś mowi ciekawie, czy przynudza...
Tak się miło złożyło, że znowu pracowałem dla jednej z uczelni, którą kończyłem, prowadziłem X Galę Lauru Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego w Filharmonii Śląskiej w Katowicach
Wielki zaszczyt i przyjemność. Na jubileuszowym sejmiku poezji w Bukownie miałem przyjemność rozmawiać z aktorem, ktorego od dawna podziwiam.