PROFESJONALNY

KONFERANSJER

work

10 LAT DOŚWIADCZENIAJako konferansjer z niemałą radością i satysfakcją prowadzę cykliczne jak i jednodniowe wydarzenia. Doświadczenie zdobywałem przemawiając na uroczystych galach, otwierając obiekty, prowadząc liczne imprezy masowe, firmowe i tematyczne, animacje dla dzieci, koncerty czy akcje promocyjne. W ramach swojego dorobku konferansjerskiego mogę pochwalić się prowadzeniem kilkuset różnego rodzaju eventów.. Chętnie angażuje się także w akcje charytatywne i ciekawe projekty kulturalne czy społeczne. W zakładce BLOG (hiperłacze) opisuję wydarzenia, które miałem przyjemność prowadzić jako konferansjer.

BLOG

work

PREZENTER TV / YOUTUBERZawsze marzyłem o tym by pracować w telewizji jako prezenter. Moje marzenie spełniło się kilka lat temu. W 2013 zacząłem pracę w TVP Kraków prowadząc autorską prognozę pogody. Prowadziłem też prognozy oraz wywiady live w porannym paśmie Nowy dzień z TVP Kraków. Od 2017 do 2018 miałem zaszczyt prowadzić Kronikę - serwis informacyjny. Przez prawie rok byłem też gospodarzem porannego pasma. Poprowadziłem kilkaset serwisów informacyjnych oraz rozmów na żywo w programie Gość Dnia. Można mnie też zobaczyć na antenie TVP 1 (Europa to My, Między Ziemią a Niebem, Programy związane z ŚDM w tym relacja główna z tego wydarzenia).
Mówi się, że Internet to przyszłość. Ja uważam, że jest to już teraźniejszość, dlatego prowadzę również własny program motoryzacyjny na YouTube - Samce Alfa.Samce Alfa
Kronika
work

ZAWODOWY AKTOR I LEKTOR


Wszystko czym teraz się zajmuję zaczęło się od występów z Kabaretem Prysły Zmysły na scenie Moliere przy ulicy Szewskiej w Krakowie. Po kilku amatorskich występach wiedziałem co chcę robić w życiu. Szybko podjąłem decyzję o szkole teatralnej. Skończyłem studium aktoskie SPOT w Krakowie. Przez 6 lat pracowałem w Teatrze Lalki i Aktora PARAWAN na Prądniku Białym w Krakowie. Mam na koncie epizod w Teatrze Starym w Krakowie, oraz cykliczne występy z Kabaretem Prysły Zmysły na Kabaretowej Scenie Trójki w Teatrze Korez w Katowicach. Wystąpiłem także w kilku reklamach telewizyjnych. Od dwóch lat prowadzę Teatr Prima Aprilis, w którym spełniam się jako reżyser oraz aktor. Pracuję też jako lektor.

PRZYKŁAD?
work

Master of ceremony - elegancka wersja wodzireja

Od razu zaznaczam - nie jestem typowym wodzirejem. Nie animuję tańców, nie prowadzę krępujących gier i zabaw. Długo broniłem się przed prowadzeniem wesel, ale biorąc pod uwagę to, jak ciekawie zmienia się ten rynek, postanowiłem zaangażować się także w prowadzenie i pomoc przy planowaniu tych – jakże wyjątkowych i wymagających – wydarzeń. Mając za sobą obsługę konferansjerską kilku przyjęć ślubnych, zorganizowanych ze smakiem i taktem, przekonałem się, że praca jako ślubny konferansjer też sprawia mi wiele radości. W ofercie mam propozycję scenariuszy przyjęć weselnych z nowoczesnymi i eleganckimi atrakcjami dla gości.

Występuję również w duecie z moją uroczą żoną, która biegle mówi w kilku językach obcych. Ostatnio prowadziliśmy ceremonię dla polsko-tunezyjskiej pary w Hotelu Starym w Krakowie. Chętnie pojawimy się na Waszym ślubie, w elegancki i kulturalny sposób dopilnujemy by goście czuli się komfortowo, a Wy skupicie się już tylko na świętowaniu ;)

work

WARSZTATY I SZKOLENIA

Uwielbiam pracę z młodzieżą. Przez kilka lat prowadziłem warsztaty teatralne w Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie, w IV LO w Olkuszu a także w studiu Efendi Clue. Prowadzę też warsztaty dla firm o tematyce: team building, wystąpienia publiczne czy radzenie sobie ze stresem.


W 2017 roku zaczynam zajęcia ze studentami na Akademii Ignatianum w Krakowie na kierunku dziennikarstwo. Mam wiele autorskich scenariuszy na warsztaty różnego typu, oraz bazę specjalistów, z którymi – wzajemnie się uzupełniając – tworzymy zgrany zespół szkoleniowy.

Jestem autorem aplikacji, która usprawni i rozluźni każde szkolenie czy konferencję:

SMART QUIZ

z przyjemnością

POPROWADZĘ...